TREND hubnutí.cz | Jak jsme zhubli | Libor Ferby

TREND hubnutí.cz

Jak jsme zhubli

Libor Ferby
PŘED
Libor Ferby
PO

Libor Ferby

Věk: 20 let
Původní váha: 96 kg
Současná váha: 78 kg
Povolání: student

Nehleďte na názor ostatních, pokud máte chuť na změnu, udělejte ji !

Jmenuji se Libor Ferby, je mi 20let. Každý má v životě těžké období, někdo se s tím vyrovná lehce, někdo hůře, já to svoje projedl a proválel.Než jsem se dostal k hubnoucímu konceptu, moje váha byla na 96kg. Naštěstí dnes již můžu říci, BYLA! Nevím co bylo horší, jestli pohled do zrcadla nebo pocit, který jsem měl, když jsem byl s přáteli venku. Léto bylo zásadní, všichni chodili spoře odění, mě to děsilo.Ten hrozný pocit, který jsem měl, když jsem byl s kamarády u bazénu, odstartoval moje rozhodnutí !

Nabídka hubnoucího konceptu byla lákavá, ale bál jsem se hladovění a toho, že to zrovna na mě nebude správně fungovat. Ale pustil jsem se do toho a opak byl pravdou. Během pár dnů jsem si zcela zvykl na nový režim a úbytek kil mě motivoval. Chtěl jsem svou váhu zredukovat alespoň na 85kg. Spojil jsem hubnoucí koncept s pohybem a šlo to skvěle. Byl jsem nadšený. Po dvou měsících a dvou dnech klesla má váha pod 85kg ! Radost, kterou jsem ten den měl, mnohonásobně převýšila všechno úsilí. K dnešnímu dni je moje váha 78 kg a držím si jí už 3 měsíce. Už vím, jak zůstat štíhlý !

Všem Vám, kteří ještě váháte, radím, nehleďte na názor ostatních. Pokud máte chuť na změnu, pusťte se do toho a udělejte ji !

zpět