TREND hubnutí.cz | O zdraví | Epidemie současnosti

TREND hubnutí.czEpidemie současnosti


Z historie lidstva známe mnoho epidemií. V současné době však lidstvo sužuje epidemie, kterou nezpůsobily viry ani baktérie, ale blahobyt!


Ano, mluví se o ní stále častěji. Je to epidemie zvaná OBEZITA. Vyskytuje se právě v nejvyspělejších zemích světa a šíří se jako lavina. Zaměstnává armády lékařů, dietních odborníků a pochopitelně řadu farmaceutických firem.

Češi patří v této statistice na přední místa. Každý pátý dospělý čech trpí obezitou, každý třetí nadváhou.

Denně svádí stovky lidí svůj boj s nadbytečnými kilogramy, které tak draze nabrali! Někdo zkouší nejíst, někdo počítá kalorie nebo si lepí náplasti, jiný se potí v posilovně.

Přitom je to tak prosté - nechte si poradit, máme vyzkoušený program:

Vyladit organismus, srovnat psychiku, upravit vnitřní prostředí a vyvážit správně metabolismus. Většina diet jsou jen pouhé teorie bez praxe! Náš hubnoucí koncept je lékaři ověřený systém, vyjímečný tím, že vytváří v těle optimální metabolické pochody a díky vyrovnání kyselin a zásad, nastaví v těle takové podmínky, aby tělo začalo tuky samo likvidovat.

Nemáme pro vás zázračnou pilulku, ale dobrou radu. Získáte nejen vysněnou postavu, ale navíc recept, jak si svou váhu udržet natrvalo. Hubneme jednoduše a zdravě.

Kontaktujte nás ! Zašleme Vám 10 tipů na šťastný a štíhlý život.Kontakt

Mapka
TREND hubnutí.cz
Dům FUCHSIA
Palackého tř. 158
612 00  Brno

Tel.: +420 602 515 306
Tel.: +420 777 550 553
Email: kvardova@trendhubnuti.cz