TREND hubnutí.cz | O zdraví | Největší poklad na světě

TREND hubnutí.czNejvětší poklad na světě


Naše zdraví výrazně ovlivňuje stravování a životospráva. Paradoxně se vzrůstajícím blahobytem je naše strava stále chudší na živiny, neboť i země je vyčerpaná a ovzduší se zhoršuje.


Vidíme mnoho unavených lidí, kteří mají většinou špatnou životosprávu a nedostatek prvků v těle. Dle statistik až 90% lidí chybí hořčík a zinek!

Málokdo řeší chronické překyselení zaviněné nevhodným stravováním a stresem. Občasné pálení žáhy, únava nebo bolest hlavy, tj. „přece normální“. Ale právě tyto drobné potíže jsou signálem těla, že potřebuje „vyčistit a doplnit pohonné hmoty“! Acidoza a toxicita to je začátek 99% civilizačních onemocnění. Pokud zachytíme signály těla včas, nebo ještě lépe děláme „pravidelnou garančku“, zachováme si nejen pevné zdraví, ale i dobrou kondici!

PROGRAM PRO REGENERACI A REKONDICI sestavujeme dle individuální potřeby. Zahrnuje detoxikaci, posílení imunity, odkyselení těla, úpravu metabolismu, úpravu stravy a doplnění chybějících látek a tekutin tak, aby tělo bylo v OPTIMÁLNÍ KONDICI.

Kontakt

Mapka
TREND hubnutí.cz
Dům FUCHSIA
Palackého tř. 158
612 00  Brno

Tel.: +420 602 515 306
Tel.: +420 777 550 553
Email: kvardova@trendhubnuti.cz