TREND hubnutí.cz | SM SYSTEM | Kolik energie spálím při různých činnostech?

TREND hubnutí.czKolik energie spálím při různých činnostech?


Velmi užitečné rady, jak zefektivníte proces hubnutí a zlepšíte si náladu.


Pár typů pro vás

  1. Je vám zatěžko cvičit? Kupte si krokoměr a vytkněte si cíl na každý den. Stačí cesta do práce, na nákup, chůze při telefonování atd. Podaří-li se vám ujít 10 000 kroků, ušli jste 8km
  2. Ujděte denně aspoň 30.min v tempu. Snažte se dodržovat takovou rychlost, aby jste se trochu zadýchali, protože tak spálíte více tuků a posílíte své srdce a plíce. Chcete-li, aby vás to více bavilo, vemte s sebou stejně naladěnou kamarádku. Spálená energie za 30.min cca 630 kJ.
  3. Choďte po schodech i nahoru. Nepoužívejte výtah ani pohyblivé schody. Výstup po schodech je skvělý tréning. Každou minutu spálíte 46 kJ.
  4. Zatancujte si. Vyberte si diskotéku, kursy tance nebo vytáhněte křeslo v obýváku. Hudba představuje skvělý podnět k pohybu, při hudbě se nám zdá pohyb snažší a vydržíme při něm déle! Spálíme 420 kJ za každých 10.min.
  5. Zkuste jógu. Nejenže vám pomůže protáhnout svaly, ale také zklidní vaši mysl a to je důležité, protože stres zvyšuje hladinu hormonu, který řídí ukládání tuků do zásoby. Spálíte 630 až 1500 kJ za hodinu
  6. Vyjeďte si na kolečkových bruslích a nebo na ledu. Obojí vám posílí hýždě, stehna a břišní svaly. Spálíte 1325 kJ za 30.min.
  7. Běžte si zaplavat. Vyberte si styl. Budete-li plavat kraulem, spálíte tolik energie jako při běhu, ale bude se vám to zdát snažší, voda vás ponese. Spálíte 840 až 1500 kJ.
  8. Vyzkoušejte posilovnu. Pokud nevíte, jak na to instruktor vám rád poradí. Trénink v posilovně tonizuje vaše tělo, ale také buduje vaše svaly a modeluje postavu. Spálená energie 630 kJ za 30.min.
  9. Trápí vás, že máte zatím jen „malý“ úbytek hmotnosti? Cvičte půl hodinky s kilogramovou činkou a hned zjistíte, jak moc váží to vaše „málo“.

 

Nevíte si rady ? Kontaktujte nás a my Vám sestavíme cvičební plán na míru !

Kontakt

Mapka
TREND hubnutí.cz
Dům FUCHSIA
Palackého tř. 158
612 00  Brno

Tel.: +420 602 515 306
Tel.: +420 777 550 553
Email: kvardova@trendhubnuti.cz