TREND hubnutí.cz | SM SYSTEM | Pohyb a cvičení je stále zaručený základ

TREND hubnutí.czPohyb a cvičení je stále zaručený základ


Máme pro vás dobrou zprávu, náš hubnoucí koncept funguje i bez cvičení. Ale pohyb je vítaným doplňkem.


POHYB musí bavit. Zkuste najít, co vás potěší. Někdo má silnou vůli a mučí se v posilovně. Někdo se ke cvičení prostě nedonutí. Ale cvičení není jen dřina, je to i radost! Rádi Vám s výběrem aktivity poradíme!

S pohybem je hubnutí zábavnější. Zkuste to! Vyberte si cvičení podle své osobnosti, cvičení šité na míru právě vám. Určitě víte na co máte chuť, co by jste si dali. S pohybem je to také tak. Je třeba vybrat, co vám sedí podle povahy.

  1. Pro společenské typy, pro které je problém zůstat půl dne sám, to jsou skupinové sporty: tenis, posilovna, volejbal, aerobik; kamarádi se určitě najdou.
  2. Pro klidnější povahy, kterým společnost nic neříká a mají rádi svůj klid, doporučuji jógu, pilates, procházky, plavání nebo cvičení doma ve svém království.
  3. Pro velmi zaneprázdněné, kteří jsou celý den v poklusu a sotva najdou hodinku na oběd, zkusme najít aktivity, které vás významně nezatíží, ale prospějí. Místo výtahu, chůze do schodů. V mezopauze protahovací cvičení nebo SM systém
  4. Pro lehce znuděné – zkoušejte nové styly např. nový fitnes program H.E.A.T. Naučte se tančit Salzu, sledujte módní trendy a chtějte o nich vědět jako první.
  5. Pro lenošivé – vezměte svého mazlíčka na procházku, běžte do práce pěšky, půjčte si inspirující DVD s cvičením slavné hvězdy, vyžijte při úklidu cvičení se smetákem

POHYB JE ŽIVOT. Lidé, kteří se pohybují a spálí za týden 6300 kJ při různých činnostech žijí o 1,6 roku déle, než lidé s méně aktivním životním stylem

Kontakt

Mapka
TREND hubnutí.cz
Dům FUCHSIA
Palackého tř. 158
612 00  Brno

Tel.: +420 602 515 306
Tel.: +420 777 550 553
Email: kvardova@trendhubnuti.cz